Текущее время: Чт мар 28, 2024 11:10 pm

Часовой пояс: UTC + 3 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 16 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Пн июн 20, 2011 9:00 pm 
Через кілька годин близька людина що гостювала в нас повертається додому на нашу Батьківщину. :heart: Але поїхати на Неньку нема можливості. Знову повертається хандра та небажання розмовляти російською. Чому у цій країні нема з ким спілкуватися рідною мовою? Чому нема жодних ЗМІ та радіо українською, чому у Росії неможливо купити україномовні книжки та газети, а за пересилання вимагають переказ понад 1000 рублів? Чому... я втомився від Росії... Просто не знаю що мені робити...


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Пн июн 20, 2011 9:06 pm 
Не в сети
Аксакал

Зарегистрирован: Вт окт 27, 2009 11:47 pm
Сообщения: 5355
Благодарил (а): 1566 раз.
Поблагодарили: 1060 раз.
Кредо: агностик
Пол: Муж
Will писал(а):
Через кілька годин близька людина що гостювала в нас повертається додому на нашу Батьківщину. :heart: Але поїхати на Неньку нема можливості. Знову повертається хандра та небажання розмовляти російською. Чому у цій країні нема з ким спілкуватися рідною мовою? Чому нема жодних ЗМІ та радіо українською, чому у Росії неможливо купити україномовні книжки та газети, а за пересилання вимагають переказ понад 1000 рублів? Чому... я втомився від Росії... Просто не знаю що мені робити...

Вилле,не хандри! :D Зачекай,а навіщо тобі преса чи книжки друковані,коли є електронні варіанти?

_________________
Фальшивый друг похож на тень - он с вами только в ясный день.


Последний раз редактировалось Стив Пн июн 20, 2011 9:41 pm, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Пн июн 20, 2011 10:52 pm 
хоч ти і прибрав свої повідомлення... дякую тобі... :heart: просто нема настрою і все... :( Пісні народні дуже люблю... просто зараз це все одно що роз'ятрити рани... :puppy:


Вложения:
Edynyj_v_sviti_Harkiv_mij.mp3 [3.63 МБ]
Скачиваний: 325
Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Пн июн 20, 2011 11:20 pm 
Не в сети
Аксакал

Зарегистрирован: Вт окт 27, 2009 11:47 pm
Сообщения: 5355
Благодарил (а): 1566 раз.
Поблагодарили: 1060 раз.
Кредо: агностик
Пол: Муж
Will писал(а):
хоч ти і прибрав свої повідомлення... дякую тобі... :heart: просто нема настрою і все... :( Пісні народні дуже люблю... просто зараз це все одно що роз'ятрити рани... :puppy:

Та ось і я подумав що не варто ятрити...хоча,коли мені сумно--співаю: Ой ти дівчина,з горіха зерня;Там у вишневому садку;Два кольори;Ніч яка місячна,зоряна, ясная;Місяць на небі,зіронькі сяють;При долині кущ калини;Волинь моя та інші народні ліричні пісні.Настрій відразу піднімає! :D

_________________
Фальшивый друг похож на тень - он с вами только в ясный день.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Пн июн 20, 2011 11:38 pm 
Як тобі пісня про Харків? Це у 2004 році вийшов альбом до дня міста 24 серпня :heart: Та на ютубі чогось нема...
То ти на Волині живеш? Як там гарно :heart: Люблю мою Україну :heart:
А щодо електронних публікацій - не всі вони є в інтернеті... воно все якесь... штучне, несправжнє... на відміну від справжньої книжки... вона як частинка Батьківщини :heart:

Изображение


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Вт июн 21, 2011 12:40 am 
Не в сети
Новичок
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт окт 09, 2008 1:28 am
Сообщения: 571
Благодарил (а): 68 раз.
Поблагодарили: 73 раз.
Крещен у СИ: Нет
ЛО: Нет
Пол: Муж
Вілле, як же я тебе розумію!
В самого деколи така туга за рідною землею, за рідною мовою, за рідними людьми.
Спасає хоч те що є інтернент скайп і можна з батьками спілкуватися українською мовою.
Знаєш що мені допомагає? Деколи просто співаю українських пісень. Від цієї перлини нашої милозвучної найріднішої мови просто душа співає. Прикладом однієї такої душі є Квітка Цісик. Вона народилася в Нью-Йорку в родині вихідців з України. На протязі багатьох років була голосом компанії Форд. У вісімдесятих роках записала альбом українською мовою (наскільки я памятаю чоловік в неї був поляком з польської діаспори в США). Послухай пісні у її виконанні на ютубі... вони настільки глибокі що не залишать байдужим нікого.
Мені особливо подобається ось ця: http://www.youtube.com/watch?v=IhbcjZqZ ... re=related

_________________
Неужели недостаточно, что сад очарователен; неужели нужно шарить по его задворкам в поисках фей?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Вт июн 21, 2011 5:20 pm 
Не в сети
Магистр
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср сен 23, 2009 11:24 pm
Сообщения: 14752
Благодарил (а): 3495 раз.
Поблагодарили: 3735 раз.
Блог: Просмотр блога (2)
Крещен у СИ: Нет
ЛО: Нет
Пол: Муж
Вложение:
IstoricheskijMuzej.jpg
IstoricheskijMuzej.jpg [ 59.79 КБ | Просмотров: 3042 ]


Помнишь?

_________________
Религия — род духовной сивухи, в которой рабы капитала топят свой человеческий образ, свои требования на сколько-нибудь достойную человека жизнь.
В.И.Ленин


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Вт июн 21, 2011 5:24 pm 
Не в сети
Новичок
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт окт 09, 2008 1:28 am
Сообщения: 571
Благодарил (а): 68 раз.
Поблагодарили: 73 раз.
Крещен у СИ: Нет
ЛО: Нет
Пол: Муж
Тестер, це в Харкові?

_________________
Неужели недостаточно, что сад очарователен; неужели нужно шарить по его задворкам в поисках фей?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Вт июн 21, 2011 7:21 pm 
Не в сети
Аксакал
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср авг 19, 2009 11:37 pm
Сообщения: 9145
Благодарил (а): 2157 раз.
Поблагодарили: 1062 раз.
Кредо: Все в потоке Любви
Крещен у СИ: Да
ЛО: Да
Пол: Жен
Яремча...Дуже красиво.................. :)


Вложения:
yaremcha1.jpg
yaremcha1.jpg [ 84.17 КБ | Просмотров: 3027 ]

_________________
Вот что я люблю;)

("кликнуть" по этой красной подписи! ))
Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Вт июн 21, 2011 7:28 pm 
Не в сети
Новичок
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт окт 09, 2008 1:28 am
Сообщения: 571
Благодарил (а): 68 раз.
Поблагодарили: 73 раз.
Крещен у СИ: Нет
ЛО: Нет
Пол: Муж
Мммм... Яремче і справді... краса неймовірна... Кет, дякую за картинку :)
Ми колись, ще в шкільні роки, піднімалися на г. Говерлу. По дорозі було видно Яремчанський водоспад... просто чудовий вид...

_________________
Неужели недостаточно, что сад очарователен; неужели нужно шарить по его задворкам в поисках фей?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Вт июн 21, 2011 7:43 pm 
Не в сети
Магистр
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср сен 23, 2009 11:24 pm
Сообщения: 14752
Благодарил (а): 3495 раз.
Поблагодарили: 3735 раз.
Блог: Просмотр блога (2)
Крещен у СИ: Нет
ЛО: Нет
Пол: Муж
lost писал(а):
Тестер, це в Харкові?

Да, как раз за памятником "Пятеро из ломбарда".
Изображение

По крайней мере 10 лет назад там так было, а с тех пор я в Харькове не был.
По тому танку лазил мой сын, а по другому танку(английскому с первой мировой, который на территории музея был)лазил я в соответствующем возрасте. :D

Но ностальгия не мучает.

Кстати, насколько я помню, Харьков был русскоязычным городом, а жители области говорили на русском и "суржике". Настоящий украинский язык был в Полтавской области. Наверное сейчас все поменялось.

_________________
Религия — род духовной сивухи, в которой рабы капитала топят свой человеческий образ, свои требования на сколько-нибудь достойную человека жизнь.
В.И.Ленин


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Вт июн 21, 2011 7:51 pm 
Не в сети
Новичок
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт окт 09, 2008 1:28 am
Сообщения: 571
Благодарил (а): 68 раз.
Поблагодарили: 73 раз.
Крещен у СИ: Нет
ЛО: Нет
Пол: Муж
Зрозуміло! Я нажель ніколи не був у Харкові але останнім часом перетинаюся з багатьма харківянами... мій батько в свій час багато їздив по Радянському Союзі і в Харківській області також був... то він розказув, що в Харкові розмовляли російською але в навколишніх селах українською.
Ти знаєш, Тестере, Київ 10 років тому також був російськомовним, але по трохи перетворюєтся на україномовне місто...
Дякую за фото! В Києві подібний памятник стоїть на Либідській :)))

_________________
Неужели недостаточно, что сад очарователен; неужели нужно шарить по его задворкам в поисках фей?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Вт июн 21, 2011 9:46 pm 
tester писал(а):
lost писал(а):
Тестер, це в Харкові?

Да, как раз за памятником "Пятеро из ломбарда".
Изображение

По крайней мере 10 лет назад там так было, а с тех пор я в Харькове не был.
По тому танку лазил мой сын, а по другому танку(английскому с первой мировой, который на территории музея был)лазил я в соответствующем возрасте. :D

...
Кстати, насколько я помню, Харьков был русскоязычным городом, а жители области говорили на русском и "суржике". Настоящий украинский язык был в Полтавской области. Наверное сейчас все поменялось.


Ой, це ж Історичний Музей та Площа Конституції! Там розташовані мої улюблені місця і спогади :heart: Я ще малим хлопцем лазив там на танку. Харків - і зараз зелений і гарний. Він і досі російськомовний, і розмовляють там суржиком. Недалеко звідти... Сумьска, викладена бруківкою... Парк Шевченка, ХАТОБ... Площа Свободи :heart:

Изображение


Вложения:
0_2d79c_ff4b7342_L.jpg
0_2d79c_ff4b7342_L.jpg [ 56.48 КБ | Просмотров: 3001 ]
Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Вт июн 21, 2011 9:50 pm 
Не в сети
Аксакал

Зарегистрирован: Вт окт 27, 2009 11:47 pm
Сообщения: 5355
Благодарил (а): 1566 раз.
Поблагодарили: 1060 раз.
Кредо: агностик
Пол: Муж
Will писал(а):
Як тобі пісня про Харків? Це у 2004 році вийшов альбом до дня міста 24 серпня :heart: Та на ютубі чогось нема...
То ти на Волині живеш? Як там гарно :heart: Люблю мою Україну :heart:
А щодо електронних публікацій - не всі вони є в інтернеті... воно все якесь... штучне, несправжнє... на відміну від справжньої книжки... вона як частинка Батьківщини :heart:

Изображение

На рахунок електронних публікацій згідний.І я їх не дуже полюбляю.Але якщо немає альтернативи,то діватись нікуди.А пісню послухаю обов"язково.

_________________
Фальшивый друг похож на тень - он с вами только в ясный день.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Ностальгія
СообщениеДобавлено: Ср июн 22, 2011 12:48 am 
lost писал(а):
Вілле, як же я тебе розумію!
В самого деколи така туга за рідною землею, за рідною мовою, за рідними людьми.
Спасає хоч те що є інтернент скайп і можна з батьками спілкуватися українською мовою.
Знаєш що мені допомагає? Деколи просто співаю українських пісень. Від цієї перлини нашої милозвучної найріднішої мови просто душа співає. Прикладом однієї такої душі є Квітка Цісик. Вона народилася в Нью-Йорку в родині вихідців з України. На протязі багатьох років була голосом компанії Форд. У вісімдесятих роках записала альбом українською мовою (наскільки я памятаю чоловік в неї був поляком з польської діаспори в США). Послухай пісні у її виконанні на ютубі... вони настільки глибокі що не залишать байдужим нікого.
Мені особливо подобається ось ця: http://www.youtube.com/watch?v=IhbcjZqZ ... re=related


дякую, друже, за підтримку! :heart: :heart: :heart: Дуже сподобалися пісні Квітки Цісик :heart: :heart: :heart: Як у пісні "душа захоплено співає".
Завантажую зараз. Cat, дякую тобі за цю красу - Яремчу. :heart: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

про гори така ладна пісенька :heart:



а це про Харків



Вернуться к началу
  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 16 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 3 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Русская поддержка phpBB